събота, януари 10, 2009

Посолството на Палестина в София дава пресконференция

10 януари 2009 | 07:20 | Агенция "Фокус"

София. В 11.00 часа в София прес ще се проведе пресконференция на Посолството на Палестина в София. Участници в пресконференцията ще са д-р Ахмед ал Мадбух, посланик на Палестина в София и д-р Уаел Римауи, прессекретар на посолството. Темата на пресконференцията е: "Израелската агресия в Газа и перспективи на мирния процес на Близкия Изток".

MinaretNews,BG
Photobucket

Няма коментари:

Публикуване на коментар