петък, юни 12, 2026

Облеклото на българския първи дипломат беше лош знак към госта и демонстрация на оше по-лош стил - неадекватен на ситуацията стил на поведение и преди всичко недооценяване, че такова облекло е твърде неподходящо за официална среща с висш представител на турската администрация, която спазва и зачита ценностите на исляма.

 


https://faktor.bg/progresivna-diplomaciq-kogato-obarkash-vanshniq-ministar-na-turciq-sas-selekcioner-na-pleyboy

Няма коментари:

Публикуване на коментар