вторник, май 10, 2011

Иранският министър на информацията твърди, че бин Ладен не е бил убит, а е починал след боледуване

Иранският министър на информацията твърди, че бин Ладен не е бил убит, а е починал след боледуване

10 май 2011

Техеран. Министърът на информацията на Иран Хейдар Мослехи твърди, че Осама бин Ладен не е бил ликвидиран от американските специални служби, а е починал след боледуване, предаде ИТАР-ТАСС.
„Американците твърдят, че са убили бин Ладен, но той почина много по-рано след боледуване”, заяви иранският министър. Мослехи посочва, че разполага с доказателства за своето твърдение. Той определи съобщенията за ликвидирането на бин Ладен като „сценарий, разигран заради предстоящите избори в САЩ”.

иаф / Минаре България

Няма коментари:

Публикуване на коментар