неделя, февруари 08, 2009

Oбезглавиха полски инженер в Пакистан

Талибани обезглавиха полски инженер

08 февруари 2009, 04:02

Любопитно

Исламабад, Пакистан

Пакистански талибани са убили пои собствени данни един полски инженер, който е бил отвлечен през септември миналата година в Северозападната част на страната.
Полякът е бил обезглавен, защото “правителството отказа да реагира по някакъв начин на нашите искания”, заявява говорител на радикалните ислямисти. Той допълни още, че трупът на мъжа все още не е предаден. Полското посолство в Исламабад потвърди неофициално смъртта на инженера. /БЛИЦ

Няма коментари:

Публикуване на коментар