петък, февруари 27, 2009

Надзирателите в концлагера Гуантанамо "се забавляват" с издевателства над затворниците

Министърът на правосъдието обеща САЩ да закрият концлагера

Мъченията в Гуантанамо нараснали при Обама

Няма коментари:

Публикуване на коментар