Бивш президент на Иран обяви, че ще участва в предстоящите президентски избори
08 февруари 2009 | 18:08 | Агенция "Фокус"
Техеран. Бившият президент на Иран Мохамад Хатами обяви днес, че има намерението да издигне кандидатурата си за президент на следващите избори за ирански държавен глава, които ще се състоят на 4 юни, предаде агенция Ройтерс.
Хатами бе президент на Иран от 1997 до 2005 г. По негово време, смятат експерти, отношенията между Ислямската република и САЩ са били по-дружествени, отколкото в момента.
Няма коментари:
Публикуване на коментар