понеделник, февруари 09, 2009

Архиепископ Дирайр Мардикян отслужи празнична литургия

Архиереят на арменската църква у нас Негово Високопреосвещенство архиепископ Дирайр Мардикян отслужи празнична литургия и освети курбан за здраве по случай празника на храма "Св. Саркис" вчера във Варна.

Снимка: Импакт прес груп

Няма коментари:

Публикуване на коментар